Rýchle a dostupné pôžičky online pre nezamestnaných

Byť nezamestnaným a získať pôžičku? Možno pre niekoho nepredstaviteľné, ale pôžičky pre nezamestnaných skutočne existujú a to nie hocijaké, ale dokonca aj pôžičky online pre nezamestnaných, ktoré vybavíte jednoducho a rýchlo aj z pohodlia domova. Ktoré spoločnosti a za akých podmienok poskytujú tieto pôžičky? Pôžičky tohto typu pochopiteľne nezískate kdekoľvek a už vôbec nie v bankách, ktoré poskytujú každú jednu pôžičku len za predpokladu, že máte stály mesačný príjem.

Pôžičky online pre nezamestnaných bez dokladovania príjmu

Pôžičky online pre nezamestnaných sú tak výhradne doménou vybraných nebankových subjektov, ktoré poskytujú tento mini úver aj ľudom, ktorí nie sú schopní dokladovať svoj stály mesačný príjem. To v praxi znamená, že spoločnosť očakáva, že nejaký ten (i nepravidelný) príjem skutočne máte, avšak oficiálne nie ste schopný tento príjem doložiť.

Kto konkrétne poskytuje pôžičky online pre nezamestnaných?

V súčasnosti na trhu existuje niekoľko nebankových subjektov, ktoré poskytujú mimo iného práve i pôžičky online pre nezamestnaných, respektíve pôžičky bez dokladovania príjmu. Konkrétne medzi ne môžeme zaradiť spoločnosť Pôžičkomat poskytujúcu online pôžičky až do výšky 350 Eur s lehotou splatnosti až 31 dní alebo Ferratum, ktorá poskytuje taktiež 350 Eur s lehotou splatnosti až 30 dní.

Tipy na pôžičku:  Spotrebný úver bez dokladovania príjmu - kto ho poskytuje

Získať pôžičku online nie je nič zložité. Pôžičky pre nezamestnaných online patria všeobecne medzi najdostupnejšie, čo znamená, že o ne môže požiadať aj človek so zápisom v registri dlžníkov. Takúto pôžičku naviac vybavíte z pohodlia domova a to tak, že vyplníte krátky a jednoduchý formulár na stránke spoločnosti, do ktorého uvediete väčšinou len základné údaje ako je vaše meno, vek, adresu, číslo účtu, kontakt a približný mesačný príjem.

Pôžičky online pre nezamestnaných – čo by ste o nich mali vedieť?

Pôžičky online pre nezamestnaných patria všeobecne medzi najdostupnejšie, ale aj medzi najnevýhodnejšie na trhu vôbec. Kvôli vyššiemu riziku sú spoločnosti totiž spoločnosti ochotné tieto pôžičky poskytovať len za vyššej úrokovej sadzby, vyššej RPMN a kratšej lehoty splatnosti. Mimo toho sú bežné aj vysoké penále za omeškanie splátok, prípadne vysoké poplatky za predĺženie splatnosti.

Pôžičky online pre nezamestnaných i kvôli kratšej lehote splatnosti je možné vnímať skôr ako dočasné riešenie finančných problémov.

Výhody pôžičky online pre nezamestnaných

 • Dostupné aj z pohodlia domova
 • Všeobecne najdostupnejšie pôžičky na trhu vôbec

Nevýhody pôžičky online pre nezamestnaných

 • Vysoká úroková sadzba a vysoká RPMN
 • Krátka lehota splatnosti, ktorá neraz nepresahuje ani hranicu jedného mesiaca

One comment

 1. Ak potrebujete peniaze na dokončenie projektu / aktivity /

  vlastnosti alebo management / olej / zemný plyn, ktorí hľadajú finančné pôžičky platiť za dom / auto / domu alebo čiastkou investissement.Nous ochotné ponúknuť sumu, ktorú chcete požičať.

  Naša ponuka úveru vychádza z miliónov € 4000 € 2,7 rýchlosťou

  2,5% v závislosti na sume, ktorá má platiť za maloobchodné neporušuje

  Zákon tiež zaisťuje jej dostupná usure.Et našu vážnu osoby s možnosťou vrátenia peňazí mesačne.

  Ak máte záujem o mňa láskavo kontaktujte prostredníctvom e-mailu Táto adresa ma:

  marinatoress02@gmail.com

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *