Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu i z pohodlia domova

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu i z pohodlia domova
hostsh / Pixabay

Nemáte možnosť dokladovať svoj stály mesačný príjem? V tom prípade sú vaše možnosti na získanie pôžičky značne obmedzené, čo v praxi znamená, že až na pár výnimiek nebudete mať možnosť získať výhodnejšiu pôžičku na trhu.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu, ktorá je dostupná aj ľudom, ktorí nemajú možnosť dokladovať svoj stály mesačný príjem, predstavuje jednu z dostupných možností na získanie potrebného finančného kapitálu i v prípade, že nemáte možnosť dokladovať svoj príjem.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu je najdostupnejšia vo vybraných nebankových subjektoch

Žiaľ, rýchla pôžička bez dokladovania príjmu patrí medzi vysoko rizikové skupiny pôžičiek, čo sa odzrkadľuje aj vo výške úrokovej sadzby a výšky RPMN, ktorá je ďaleko nad bežnou hranicou. Taktiež je úplne bežné u tohto typu pôžičky kratšia lehota splatnosti, nepresahujúca neraz len lehotu 30 alebo 31 dní. V súčasnosti je rýchla pôžička bez dokladovania príjmu dostupná prevažne v menších nebankových subjektoch, ktoré na rozdiel od väčších nebankových spoločností ako je Cetelem alebo Home Credit poskytujú aj rizikovejšie formy pôžičiek ako je práve táto.

Konkrétne medzi ne patrí spoločnosť Pôžičkomat, ktorá poskytuje rýchlu pôžičku bez dokladovania príjmu až do výšky 350 eur s lehotou splatnosti 31 dní, ďalej napríklad spoločnosť Ferratum umožňujúca získať taktiež 350 eur s lehotou splatnosti 30 dní alebo spoločnosť Pohotovosť, ktorá novým klientom poskytuje pôžičku až do výšky 1 000 eur s lehotou splatnosti až 12 mesiacov.

Tipy na pôžičku:  Pôžička pre nezamestnaných ihneď bez dokladovania príjmu

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu je vo vyššie spomínaných nebankových subjektoch dostupná predovšetkým vo forme online pôžičky, ktorú získate vyplnením krátkeho formuláru, kde vám stačí uviesť len niekoľko základných údajov o vašej osobe. V prípade správneho vyplnenia žiadosti a jej kladného vyhodnotenia zo strany spoločnosti, peniaze môžete očakávať už do niekoľkých hodín na vašom bankovom účte, ktorý ste uviedli v žiadosti.

Rýchla pôžička bez dokladovania príjmu z banky?

Môže sa to zdať neuveriteľné, ale rýchla pôžička bez dokladovania príjmu z banky skutočne existuje. Konkrétne takúto pôžičku poskytuje napríklad Poštová banka a to prostredníctvom svojej Dobrej pôžičky. Tá je poskytovaná až do výšky 30 000 eur s lehotou splatnosti až 8 rokov, pričom k jej získaniu vám skutočne nie je potrebné dokladovať svoj stály mesačný príjem (nutné je však čerpať pôžičku na účet od Poštovej banky). Podmienkou je byť zamestnaný minimálne po dobu troch mesiacov a to buď v SR, Česku alebo Maďarsku, prípadne mať iný zdroj príjmu (materské, rodičovský príspevok, úrazová renta a pod.).

Výhody rýchlej pôžičky bez dokladovania príjmu

  • Dostupná aj v Poštovej banke
  • Získať ju môžete aj z pohodlia vášho domova

Nevýhody rýchlej pôžičky bez dokladovania príjmu

  • V prípade nebankových subjektov poskytujúcich túto pôžičku vo forme mini pôžičky je nutné rátať s vyšším úrokom, vyššou RPMN a kratšou lehotou splatnosti

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *