Online pôžičky do 24 hodín z pohodlia domova

hostsh / Pixabay

Rýchly online pôžičky do 24 hodín dnes patria medzi jedny z najžiadanejších typov pôžičiek na trhu vôbec. Dôvodov prečo tomu tak je, je hneď niekoľko. Asi najviac atraktívne sú online pôžičky do 24 hodín z pohľadu klientov predovšetkým kvôli svojej dobrej dostupnosti a rýchlemu procesu overenia, ktorý vám zaručí, že peniaze z danej pôžičky uvidíte v čo najkratšom časovom horizonte. Kto a ta akých podmienok dnes online pôžičky do 24 hodín poskytuje?

Online pôžičky do 24 hodín môžete získať aj z banky

Obrovský záujem o online pôžičky do 24 hodín je pre banky jasným signálom, že i tento druh pôžičiek budú musieť skôr či neskôr zaradiť do svojho portfólia služieb. Niektoré z nich tak už robili a tak dnes môžete i vy získať rýchlu a výhodnú online pôžičku z banky.

Konkrétne online pôžičky do 24 hodín môžete získať napríklad v dvoch internetových bankách ZUNO a mBank, ktoré boli vôbec prvé, ktoré tento typ pôžičky ponúkali svojím klientom. V prípade ZUNA i mBank môžete získať online pôžičky do 24 hodín až do výšky 20 000 EUR, pričom medzi jednu z podmienok patrí i vlastnenie osobného účtu v danej banke. V prípade, ak máte účet v jednej z nich, o pôžičku môžete požiadať jednoducho cez svoj IB.

Na rozdiel od ZUNA a mBank sa bankové subjekty VUB a Slovenská sporiteľňa rozhodli sprístupniť tento formát pôžičky i neklientom banky. Maximálna výška pôžičky je však v ich prípade podstatne skromnejšia, a to 5 000 EUR v prípade VUB a 6 000 EUR v prípade SLSP. VUB banka túto pôžičku ponúka za rovnakých podmienok ako ZUNO a mBank a teda k jej získaniu budete potrebovať mimo iného trvalé bydlisko v SR, čistý register dlžníkov a hlavne stály mesačný príjem, ktorý budete musieť dokladovať. V prípade SLSP však dokladovanie príjmu nie je vyžadované, čo znamená, že pôžičku môžete získať na základe toho, že vám pravidelne (mesačne) chodí na váš účet určitá minimálna čiastka.

Tipy na pôžičku:  Úvery online bez ručenia

Online pôžičky do 24 hodín poskytujú nebankové subjekty i bez overenia registra

Súčasný nebankový trh je skutočne rozmanitý. Na trhu operujú spoločnosti, ktoré poskytujú online pôžičky do 24 hodín za podobných podmienok ako banky, ale i také ktoré poskytujú online pôžičky do 24 hodín i rizikovejším skupinám klientov. Medzi takéto nebankové subjekty môžeme zaradiť napríklad Pôžičkomat a Ferratum bank, ktoré poskytujú krátkodobé online pôžičky do 24 hodín až do výšky 350 EUR. Lehota splatnosti je v prípade Pôžičkomatu len 31 dní a v prípade Ferratumu len 30 dní. Získať takúto pôžičku môžete i napriek tomu, že máte zápis v registri dlžníkov, prípadne nie ste schopný dokladovať svoj stály mesačný príjem. Treba však dodať, že takéto pôžičky sú z pohľadu klientov veľmi nevýhodné, čo znamená, že musíte rátať s vyššou úrokovou sadzbou a vyššou RPMN.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *