Rýchle pôžičky do 24 hodín na čokoľvek i z pohodlia domova

fill / Pixabay

Požičať si rýchlo a bez zbytočného čakania? Rýchle pôžičky do 24 hodín predstavujú jednu z najrýchlejších a najdostupnejších foriem získania finančných prostriedkov. Rýchle pôžičky do 24 hodín sú dostupné prevažne v nebankových subjektoch, za istých okolností ich však môžete získať i vo vybraných bankách. Do akej výšky a ta akých podmienok môžete tieto pôžičky žiadať?

Rýchle pôžičky do 24 hodín sú dostupné aj v bankách. Nie je to však také jednoduché…

Nie nadarmo sú bankové pôžičky výhodnejšie ako tie z nebankových subjektov. Podstatne prísnejšie kritéria, ale predovšetkým podstatne prísnejší overovací proces bankám ako tak zaručuje, že klient bude schopný pôžičku splatiť. Dnes sú však banky ochotné svoje požiadavky zmierniť, čo jasne dokazuje i to, že dnes niektoré banky poskytujú svoje pôžičky i bez potvrdenia o príjme. Rýchle pôžičky do 24 hodín síce sú dostupné za istých okolností v bankových subjektoch, avšak je nutné podotknúť, že žiadateľ o pôžičku musí byť klientom banky. Bežné sú dnes napríklad i online pôžičky, ktoré môžete získať rýchlo, jednoducho a z pohodlia domova napríklad prostredníctvom bánk ako Zuno a mBank.

Rýchle pôžičky do 24 hodín v nebankových subjektoch

Podstatne bežnejšie sú rýchle pôžičky do 24 hodín z nebankových spoločností, ktoré tento typ pôžičky poskytujú i rizikovejším skupinám klientov. V súčasnosti rýchle pôžičky do 24 hodín poskytujú nebankové spoločnosti nie len formou tzv. krátkodobých pôžičiek so splatnosťou len niekoľko týždňov, ale i vo forme bežných bezúčelových úverov so splatnosťou až niekoľko rokov a maximálnou výškou pôžičky až niekoľko tisíc eur.

Tipy na pôžičku:  Bezúčelový spotrebný úver i bez dokladovania príjmu

V prípade, ak preferuje pôžičky, ktoré svojimi podmienkami dokážu konkurovať tým bankovým, zvoliť môžete napríklad veľké nebankové subjekty ako je Cetelem, Home Credit, Quatro alebo Triangel, ktoré poskytuje rýchle pôžičky do 24 hodín až do výšky niekoľko tisíc eur s lehotou splatnosti až niekoľko rokov. Pre získanie takejto pôžičky je však nutné spĺňať niekoľko podmienok ako napríklad vek aspoň 18 rokov, nutnosť mať trvalý príjem, trvalé občianstvo SR, bydlisko v SR a čistý register dlžníkov, i keď v tomto prípade sú vyššie zmieňované nebankové subjekty na rozdiel od bánk do istej miery s klientom ochotné ďalej vyjednávať.

V prípade, ak preferujete expresné formy pôžičiek, ktoré sú zaťažené minimom byrokracie, tak sa so svojou žiadosťou môžete obrátiť na niektorú nebankovú spoločnosť poskytujúcu i rýchle pôžičky do 24 hodín pre rizikovejšiu klientelu. To znamená, že pôžičku môžete získať napríklad i za predpokladu, že máte nižší mesačný príjem (ten nie je nutné dokladovať), prípadne máte rôzne pozdĺžnosti, ktoré značne znižujú vašu kredibilitu, respektíve vašu bonitu. Medzi spoločnosti, ktoré takéto pôžičky poskytujú patrí napríklad Pôžičkomat, Ferratum alebo Pohotovosť.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *