Pôžičky pre zamestnaných

cosmix / PixabayHľadáte výhodnú pôžičku? V prípade, že máte stála zamestnanie, môžete si byť istý, že väčšina bánk a takisto i nebankových spoločností vám bez väčších problémov požičia. Pôžičky pre zamestnaných mimo toho, že sú bez debaty najvýhodnejšie na celom trhu, sú dnes atraktívne i tým, že ich získate podstatne jednoduchšie a rýchlejšie ako kedysi.

Pôžičky pre zamestnaných dostanete i z banky prakticky na počkanie

Väčšina bánk si už dnes uvedomuje, že medzi jedny z požiadaviek klientov patrí mimo iného, čo najväčšia absencia otravného, byrokratického a zdĺhavého procesu žiadosti o pôžičku. Netreba sa preto čudovať, že mnohé bankové subjekty dnes poskytujú pôžičky dokonca len na základe predloženia OP. Pôžičky pre zamestnaných takéhoto typu sú však väčšinou dostupné výhradne len pre klientov danej banky, ktorý k žiadosti o pôžičku nemusia dokladovať ani svoj stály mesačný príjem.

Pôžičky pre zamestnaných bez dokladovania príjmu môžete žiadať napríklad v Poštovej banke, VUB banke, Slovenskej sporiteľni alebo napríklad i v OTP banke. Všetky z nich poskytujú tento úver výhradne klientom, ktorí majú stály mesačný príjem a čistý register dlžníkov.

Pôžičky pre zamestnaných poskytujú expresne i veľké nebankové subjekty

V prípade, ak z nejakého dôvodu odmietli vašu žiadosť v banke, môžete skúsiť v šťastie v niektorej z väčších nebankových subjektov, kde môžete získať pôžičky za podobných podmienok ako v banke, pričom niektoré nebankovky sú ochotné s klientmi vyjednávať i v prípade, že má nejaký zápis v registri dlžníkov. Konkrétne môžete požiadať o pôžičky pre zamestnaných napríklad zo spoločnosti Cetelem, Home Credit, Quatro alebo Triangel, ktoré poskytujú rýchle pôžičky i online a to až do výšky niekoľkých tisíc eur.

Tipy na pôžičku:  Pôžičky do 2 hodín na čokoľvek

Odmietli vás v banke a aj väčšej nebankovej spoločnosti? Skúste mini pôžičky pre zamestnaných

I dnes na trhu existuje niekoľko spoločností, ktoré majú vo svojom portfóliu produkty i pre rizikovejšiu skupinu klientov. V praxi to znamená, že o pôžičku môže žiadať bez väčších problémov klient, ktorý má buď nízky príjem alebo jeho bonita je natoľko nízka, že mu žiadna banka alebo väčšia nebanková spoločnosť nepožičia.

Nebankové subjekty Pôžičkomat a Ferratum poskytujú pôžičky až do výšky 350 EUR s lehotou splatnosti 31 dní u Pôžičkomatu, respektíve 30 dní v prípade Ferratumu. Pôžičky pre zamestnaných z týchto spoločností sú vhodné i pre klientov, ktorí si potrebujú nutne a rýchlo požičať bez absolvovania zdĺhavého procesu žiadosti o pôžičku.

Mimo spomínaných dvoch spoločností existuje na trhu ešte niekoľko podobných nebankových subjektov, ktoré poskytujú pôžičky pre zamestnaných i do vyššej výšky a taktiež i s dlhšou lehotou splatnosti. Konkrétne medzi takéto nebankové subjekty môžeme zaradiť napríklad spoločnosť Pohotovosť, ktorá má vo svojom portfóliu i pôžičky pre zamestnaných bez overenia registra až do výšky 1 000 EUR pre nových klientov, respektíve až do 4 500 EUR pre stálych klientov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *