Pôžička pre nezamestnaných ihneď bez dokladovania príjmu

Alexas_Fotos / Pixabay

Pôžička pre nezamestnaných ihneď je v súčasnosti výhradne produktom vybraných nebankových subjektov, ktoré sa zameriavajú i na poskytovanie pôžičiek pre rizikovejšiu skupinu klientov. V podstate ide o typ pôžičky, ku ktorej nepotrebujete žiaden doklad o príjme a vo všeobecnosti vám k jej vybaveniu postačí minimum dokladov a údajov o vašej osobe. Kto konkrétne takúto pôžičku poskytuje, čo by ste o nej mali vedieť a čo môžete od nej očakávať?

Pôžička pre nezamestnaných ihneď je dostupná zvyčajne vo forme bezúčelového úveru

Pôžička pre nezamestnaných ihneď je v súčasnosti poskytovaná prevažne vo forme krátkodobej fínskej pôžičky. Takéto úvery sú vo všeobecnosti známe vyššou úrokovou sadzbou, vyššou RPMN a taktiež i kratšou lehotou splatnosti, čo by si mal byť vedomý každý kto chcete takýto produkt využiť. Známe je pôžička pre nezamestnaných ihneď i ako tzv., pôžička SMS, ktorú v súčasnosti poskytujú len vybrané nebankové subjekty. Mimo pôžičky SMS je tento typ úveru bežne dostupný vo forme online pôžičky, ktorú vybavíte rovnako rýchlo a jednoducho a to bez nutnosti návštevy pobočky spoločnosti. Obe pôžičky, pôžička SMS a taktiež i online úver sú v tomto prípade dostupné v prevažnej miere vo forme bezúčelového spotrebného úveru, ktorý môžete použiť prakticky na čokoľvek bez toho, aby ste spoločnosti dokladovali využitie finančných prostriedkov z pôžičky.

Tipy na pôžičku:  Pôžička do 24 hodín aj bez overenia registra

Pôžička pre nezamestnaných ihneď – kde o ňu môžete požiadať?

Tak ako spomínali vyššie, pôžička pre nezamestnaných ihneď je ako taká dostupná v súčasnosti len vo vybraných nebankových subjektov. Konkrétne môžete svoju žiadosť obrátiť napríklad na nebankový subjekt Pôžičkomat, ktorý sprístupňuje svoje produkty i klientom, ktorí nemajú možnosť dokladovať svoj príjem a taktiež i tým, ktorí majú napríklad zápis v registri dlžníkov. Výška pôžičky od Pôžičkomatu nie je nijak závratná a to maximálne 500 EUR, avšak u tohto typu úveru je to dá sa povedať mierny nadpriemer. Pôžička pre nezamestnaných ihneď od Pôžičkomatu je poskytovaná výhradne cez internet, pričom k žiadosti vám postačí mimo vyplnenia pár základných údajov o vašej osobe len jeden doklad totožnosti, ktorý slúži k overeniu vašej osoby. Pôžička poskytovaná v lehote splatnosti max. 31 dní.

Podobne ako Pôžičkomat, tak i spoločnosť Ferratum poskytuje pôžičku pre nezamestnaných ihneď prostredníctvom online pôžičky. K nej však v jej ponuke ešte pridal tzv. pôžičku SMS, ktorá je dostupná v rovnakej výške a to do 350 EUR pre nových klientov, respektíve maximálne 700 EUR pre stálych klientov. Lehota splatnosti je v prípade Ferratum takmer na vlas rovnaká ako v prípade spoločnosti Pôžičkomat a to maximálne 30 dní s možnosťou spoplatneného predĺženia splatnosti o niekoľko dní.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *