Pôžička do 24 hodín aj bez overenia registra

Každý jeden z nás sa môže dostať do situácie, keď si nutne potrebuje požičať istú finančnú čiastku v čo najkratšom časovom horizonte. V takom prípade asi väčšina ľudí nerieši výšky úroku, či RPMN, ale predovšetkým to, ako rýchlo získať potrebný finančný obnos. Mimo blízkych priateľov alebo rodiny mnohým ľuďom ostávajú len spoločnosti, ktoré sa zaoberajú napríklad poskytovaním pôžičky do 24 hodín.

Pôžička do 24 hodín je dnes dostupná i vo vybraných bankových subjektoch

To, čo bolo donedávna nepredstaviteľné je dnes realitou. Vybrané bankové subjekty dnes skutočne poskytujú pôžičky i do 24 hodín a to aj bez dokladovania príjmu. Je však nutné podotknúť, že pod pojmom bez dokladovania príjmu netreba chápať to, že banky poskytujú takúto pôžičku i ľuďom bez príjmu. Práve naopak, k pôžičke je mimo iného nutné mať stály mesačný príjem, ktorého výška závisí od toho, či vám banka bude ochotná danú pôžičku poskytnúť.

V súčasnosti môžete získať pôžičku do 24 hodín bez dokladovania príjmu napríklad v Poštovej banke, ktoré poskytuje pôžičky až do 30 000 EUR, v prípade, že ste klientom banky Zuno alebo mBank, tak môžete získať pôžičku do 24 hodín i online, prípadne napríklad prostredníctvom Slovenskej sporiteľne a VUB banky, ktoré poskytujú online pôžičku do 24 hodín i neklientom banky.

Pôžička do 24 hodín je dostupná i vo väčšine nebankových subjektov

Bez debaty si pod pojmom pôžička do 24 hodín väčšina ľudí predstaví skôr nejakú nebankovú pôžičku, ktorá je dostupná za veľmi nevýhodných podmienok. S tým sa do istej miery dá súhlasiť, avšak dnes už na trhu operujú i nebankové subjekty, ktoré majú vo svojom portfóliu i pôžičky do 24 hodín s úrokovou sadzbou a RPMN, ktoré sú len o niečo vyššie ako v prípade bánk. Takúto pôžičku do 24 hodín však získate výhradne len vo väčších nebankových subjektoch, ktoré tento typ pôžičky rovnako ako iné poskytujú za podobne prísnych podmienok ako banky. To znamená, že okrem stáleho mesačného príjmu nebanková spoločnosť preverí i registri dlžníkov, či v nich náhodou nefiguruje i vaše meno. V prípade, že v niektorom z nich máte zápis, nebanková spoločnosť na rozdiel od banky je ochotná za istých okolností ďalej vyjednávať s klientom. Medzi nebankové spoločnosti tohto typu patrí napríklad spoločnosť Cetelem, Home Credit, Quatro alebo Triangel.

Tipy na pôžičku:  Dostupné a výhodné pôžičky na OP

V prípade, ak preferujete ešte rýchlejší a menej byrokratický proces žiadosti o pôžičku, môžete skúsiť niektoré vybrané nebankové subjekty, ktoré poskytujú pôžičku do 24 hodín síce len do výšky niekoľko stoviek eur, avšak bez nazerania do registra dlžníkov, či nutnosti dokladovania dodatočných dokladov k schváleniu pôžičky. Takúto rýchlu pôžičku do 24 hodín môžete získať napríklad prostredníctvom spoločnosti Ferratum alebo Pôžičkomat, ktoré poskytujú rýchlu pôžičku do 24 hodín až do výšky 350 EUR a to z pohodlia domova prostredníctvom internetu. Je nutné však podotknúť, že pôžička do 24 hodín z týchto nebankových subjektov je poskytovaná za neštandardne vysokej úrokovej sadzby a výšky RPMN a taktiež s podstatne kratšou lehotou splatnosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *