Pôžička pre nezamestnaných online i bez overenia registra

Puurchantal / Pixabay

Byť nezamestnaným a získať pôžičku je pomerne zložité. Ak k tomu pridáme permanentné mesačné výdavky, ktorým musí osoba bez zamestnania čeliť, je to skutočne nezávideniahodná situácia. Ako dočasné riešenie tak pre mnohých ľudí, ktorí sa razom ocitli v takejto situácií, ostáva len pôžička pre nezamestnaných, ktorá je dnes dostupná i online. Pôžička pre nezamestnaných online naviac nie je len výhradne doménou nebankových subjektov, ktoré sú známe tým, že klientom poskytujú pôžičky za podstatne nevýhodnejších podmienok ako bankové subjekty.

Pôžička pre nezamestnaných online je dostupná aj v banke

Okrem toho, že Slovenská sporiteľňa ako jedna z mála bánk poskytuje spotrebné bezúčelové úvery aj prostredníctvom internetu, v jej ponuke nájdete aj pôžičku, ktorú získate i bez dokladovania mesačného príjmu. Pôžička pre nezamestnaných od SLSP je dostupná až do výšky 6 000 EUR s lehotou splatnosti až 8 rokov. K pôžičke nepotrebujete žiadneho ručiteľa a ani zabezpečenie a získate ju bez poplatku za poskytnutie a s možnosťou predčasného splatenia bez poplatku.

Pôžička pre nezamestnaných online od SLSP je dostupná výhradne klientom, ktorí majú 18 až 61 rokov, trvalý pobyt v SR, čistý register dlžníkov a nejaký mesačný príjem. Táto pôžička je dostupná pre klientov banky, ktorí ju môžu získať jednoducho cez svoj Internet Banking, kde vyplnia svoje osobné údaje. Získať pôžičku však môžu aj neklienti banky a to tak, že prostredníctvom formuláru na stránke banky vyplnia svoje osobné údaje a následne prostredníctvom webkamery (poplatok 0,01 €) overia svoju totožnosť. Mimo toho budete potrebovať i OP a účet v inej banke, odkiaľ odošlete poplatok za overenie totožnosti cez webkameru a kde vám následne banka bude môcť peniaze odoslať.

Tipy na pôžičku:  Dostupné úvery na čokoľvek

Pôžička pre nezamestnaných z nebankových subjektov

V prípade, ak nespĺňate podmienky pre udelenie pôžičky z niektorej banky alebo väčšej nebankovej spoločnosti, môžete využiť i ponuku vybraných nebankových subjektov, ktoré sa zaoberajú i poskytovaním pôžičiek pre rizikovejšie skupiny klientov. Pôžičku tak získate i za predpokladu, že máte zápis v registri dlžníkov, prípadne váš príjem alebo bonita je natoľko nízka, že vám pôžičke skutočne len málokto.

Pôžička pre nezamestnaných bez overenia registra je dostupná napríklad vďaka spoločnosti Pôžičkomat, ktorá ju poskytuje až do výšky 350 EUR s lehotou splatnosti až 31 dní. Získate ju jednoducho prostredníctvom online formuláru, kde vyplníte niekoľko základných údajov o vašej osobe. Vyplnenie žiadosti a samotný overovací zaberie len niekoľko desiatok minút.

Pôžička pre nezamestnaných bez nutnosti dokladovania príjmu je dostupná aj vďaka spoločnosti Ferratum bank, ktorá ju poskytuje až do výšky 350 EUR s lehotou splatnosti 30 dní. Podmienky pre jej získanie sú prakticky totožné ako u spomínanej spoločnosti Pôžičkomat, čo znamená že pôžička je dostupná aj klientom, ktorí majú zápis v registri dlžníkov. K jej získaniu vám postačí OP, kontakt na vás a účet v niektorej banke.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *