Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu i bez nutnosti ručenia

geralt / Pixabay

Potrebujete si požičať bez toho, aby ste museli čakať dlhé dni na vyjadrenie zo banky alebo nebankovej spoločnosti? V tom prípade môžete skúsiť tzv. rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu, ktoré sú dostupné bez zdĺhavé čakania a otravnej byrokracie. Kto a za akých podmienok tieto pôžičky poskytuje a čo konkrétne môžete od týchto úverov očakávať?

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu sú dostupné aj v bankách

Požičať si rýchlo a jednoducho z banky? Kontokorentný úver, ktorý je dostupný prakticky v každej banke je ideálny riešením pre každého, kto si potrebuje požičať rýchlo, jednoducho a bez zbytočného papierovania. Kontokorentný úver, ktorý je tiež známy ako povolené prečerpanie, predstavuje špecifický typ pôžičky dostupnej výhradne pre klientov danej banky. Požiadať o tento úver môžete totiž len za predpokladu, že máte v danej banke svoj vlastný účet.

Kontokorentný úver banky poskytujú až do výšky dvojnásobku vašich mesačný príjmov. Vo všeobecnosti banky tento produkt svojím klientom schvaľujú tým skôr, čím je daný účet aktívnejší. Ak teda máte nejaký účet, ktorý však nevyužívate príliš často, banka vám s najväčšou pravdepodobnosťou povolené prečerpanie neschváli.

Povolené prečerpanie je jedinečné v tom, že klient sám určuje kedy a v akej výške finančné prostriedky z tohto produktu využije. Peniaze môžete čerpať zo svojho účtu prakticky ihneď a to i opakovane bez toho, aby ste banku opätovane žiadali o schválenie pôžičky. Miernou nevýhodou je však pomerne vysoká úroková sadzba (cca 18-20%), ktorá sa však na druhú stranu klientovi ráta len za tie dni, keď je banke dlžný. Úrok sa ostatne strháva vždy na konci kalendárneho mesiaca. Úver môžete kedykoľvek splatiť tak, že jednoducho vyrovnáte zostatok na vašom účte.

Tipy na pôžičku:  Pôžička pre nezamestnaných ihneď bez dokladovania príjmu

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu z nebankových subjektov

Nebankové subjekty sú známe tým, že poskytujú expresné pôžičky i rizikovejším skupinám klientov. Získať tak úver môžete napríklad i bez toho, aby vaše meno kontrolovali v niektorom z úverových registrov. Konkrétne medzi takéto úvery patria napríklad tzv. krátkodobé pôžičky, ktoré sú dostupné napríklad v spoločnostiach ako je Pôžičkomat alebo Ferratum. Ide však o pôžičky, ktoré sú dostupné s lehotou splatnosti len niekoľko týždňov, pričom úroková sadzba a RPMN je vysoko nad bežné hodnoty klasických bankových, ale i nebankových pôžičiek.

V prípade, ak si chcete požičať z nebankovej spoločnosti až do výšky niekoľko tisíc eur s lehotou splatnosti niekoľko rokov a to s tým, aby ste nemuseli dokladovať pri žiadosti nespočetné množstvo dokladov, môžete svoju žiadosť obrátiť na nebankovú spoločnosť Cetelem, ktorá poskytuje mimo iného i expresnú pôžičku do výšky 2 000 EUR s lehotou splatnosti až 48 mesiacov.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *