Rýchla a dostupná pôžička cez SMS

niekverlaan / Pixabay

Pôžička cez SMS predstavuje jeden z najrýchlejších a hlavne najpohodlnejších spôsobov získania finančných prostriedkov  I keď sa dá povedať, že pôžička cez SMS dnes už postupne upadá do zapomenutia, na trhu je po tomto produkte ešte stále záujem zo strany klientov. Kto a za akých podmienok pôžičku cez SMS v súčasnosti poskytuje?

Pôžička cez SMS je dnes výhradne nebankovým produktom

Ešte pomerne nedávno bola pôžička cez SMS dostupná aj v jednej bankovej spoločnosti. Poštová banka sa však tohto produktu časom vzdala a tak dnes v jej portfóliu služieb nájdete výhradne štandardné bankové typy pôžičiek. I tak sa však v súvislosti s Poštovou bankou a pôžičkou cez SMS nedalo hovoriť o typickom  bankovom produkte, keďže táto banka tento formát pôžičky poskytovala prakticky za úplne totožných podmienok ako v tej dobe jej nebankový konkurenti.

Pôžička cez SMS je tak na pôžičkovom trhu výhradne nebankovou záležitosťou a i to len do istej miery. Dnes už totiž väčšina nebankových subjektov, ktorí v minulosti tento produkt ponúkali, dnes už jednoducho pôžičku cez SMS nahradili výhradne online úverom, ktorý je možné vybaviť taktiež prostredníctvom mobilného zariadenia s pripojením na internet. Pôžička cez SMS je tak v istom slova zmysle na ústupe, napriek tomu ešte existuje na trhu x spoločností, ktoré majú pôžičku SMS zakomponovanú medzi ostatnými produktami. Konkrétne takýto typ pôžičky nájdete v ponuke nebankových subjektov ako je Ferratum bank, SMSCredits alebo Trila.

Tipy na pôžičku:  Online pôžičky pre nezamestnaných z pohodlia domova

Pôžička cez SMS od spoločnosti Ferratum bank

Nebankový subjekt Ferratum bank je v rámci poskytovania fínskych pôžičiek na našom území pomerne významným hráčom o čom svedčí jeho pozícia a taktiež súvisiaci dopyt po jeho produktoch. Pôžička cez SMS, ktorú nájdete práve i v ponuke tejto spoločnosti, je poskytovaná u Ferratumu až do výšky 350 EUR s tým, že klient môže využiť lehotu splatnosti v rozsahu 7 až 30 dní, ktorú si však môže za poplatok predĺžiť o ďalších 30 dní. K získaniu tejto pôžičky od spoločnosti Ferratum vám postačí krátka SMS správa, v ktorej uvediete požadovanú čiastku, celé meno a priezvisko, rodné číslo, číslo občianskeho preukazu, číslo vášho bankového účtu, celú adresu trvalého pobytu, hrubý mesačný príjem a dobu splatnosti SMS pôžičky. Po zaslaní tejto SMS správy dochádza k vyhodnocovaniu žiadosti, ktoré vo väčšine prípadov nezaberie viac ako pár minút. V prípade kladného vyrozumenia, môžete očakávať peniaze na vašom účte najneskôr na druhý pracovní deň, ak už ste klientom Ferratum bank.

Pôžička cez SMS od spoločnosti Trila až do výšky 500 EUR

Ďalšou nebankovou spoločnosťou poskytujúcou tento typ pôžičky je Trila. Pôžička cez SMS je v jej prípade dostupná až do výšky 500 EUR, avšak s lehotou splatnosti do 10 dní.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *